Rádi Vás uvítáme v nově zrekonstruované restauraci Kulturní dům Petřvald. Restaurace se nachází v centru města Petřvald u Karviné mezi Ostravou, Havířovem a Orlovou, pár kroků od radnice, .

Kapacita restaurace je 80 míst. V restauraci Vám načepujeme to nejlepší pivo na hladinku Radegast a Pilsner Urquell. Nabízíme klasickou českou kuchyni, kterou můžete ochutnat z nabídky poledního menu, denně od 11 do 14 hodin. Doporučujeme stálou nabídku z jídelního lístku, kde nabízíme jak pokrmy vhodné k pivu, tak i naše speciality - vepřové koleno, bramborové placky, vepřová žebírka nebo burgery. Dále také doporučujeme sezónní nabídku, kterou v průběhu celého roku naše menu zpestřujeme. Personál restaurace dělá vše pro to, aby pro Vás nové prostředí bylo příjemné, pohodlné a plné dobrého jídla a správně načepovaného piva.

V prostorech Kulturního domu je také možnost pořádat společenské akce - veřejné i soukromé, např. plesy, divadelní představení, školení, přednášky, firemní večírky, svatby, narozeniny apod. Tyto prostory si lze pronajmout od města Petřvald (rezervace termínů p.Krmášek 727 828 517) a my Vám můžeme nabídnout veškerý servis, co se týče přípravy jídel - cateringu, obsluhy, výzdoby apod. (objednávka p.Špička 733 677 473) K dispozici je velký sál s pódiem a vlastním barem. Při divadelních představeních, koncertech apod. lze upravit až pro 260 osob, 180 míst je v části obsahující i pódium a na balkóně je vyhrazeno 40 míst. Dále jsou k dispozici i dva salónky, menší pro 16 osob a větší pro 30 osob.

Restaurace Kulturní dům Petřvald se těší na Vaši návštěvu!

Ne - Čt: 11,00 - 22,00 hod.
Pá - So: 11,00 - 23,00 hod.
Rezervace
p. Špička